1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : STREET FOOD PARK VS ORBIS

April 9, 2017

STREET FOOD PARK VS ORBIS

Ahojte! Prajem vám krásnu, slnečnú nedeľu. Nás dnes čaká fotenie nového outfit postu, ale ešte predtým by som vám rada porozprávala trochu o minulom víkende, konkrétne, o minulej sobote. Keďže bolo krásne počasie, nemali sme okolo obeda žiadne plány a ja som sa cítila celkom adventurous, rozhodla som sa že s Viki a Vikim pôjdeme pozrieť na Street Food Park pri starej tržnici. Pol pol hodine hľadania parkovacieho miesta sme konečne zakotvili na parkovisku a utekali sme za Viki, ktorá na nás už čakala. 

Možno to bolo tým, že bola sobota a tým pádom aj posledný deň Street Food Parku, ale všade boli masy ľudí a rady na minimálne pol hodinku, čo bola teda prvá vec, ktorá ma odradila. Ja davy ľudí totiž z duše neznášam! Bolo tam veľa stánkov s burgrami (asi tri alebo štyri), iné boli len s pivom alebo vínom, celkovo ma však nič tak naozaj neoslovilo. Dostala som chuť na hranolky, tie sme tam však bohužiaľ nenašli a rozhodli sme sa ich ísť hľadať inam. 

Keď už sme ale boli na Street Food Parku, chcela som vyskúšať aspoň niečo, tak som sa postavila do rady s wafličkami, kde predo mnou stáli len dvaja ľudia a dúfala som, že sa k jednej takej 4-Eurovej wafličke aj dostanem. To sa však bohužiaľ nestalo, pretože napriek 10 minútam v rade sa nepohla ani o jedného. Neviem teda či tam tie wafličky nemali pripravené dopredu a každý vyrábali "from scratch", ale 40 minút čakať na niečo sladké len aby som to vyskúšala sa mi teda nechcelo. 

Preto sme nakoniec skončili v Orbis Street Foode, kde sme si pochutili na hranolkách s výbornými dipmi a večer sme sa šli s Viktorkom pokorčulovať na hrádzu. Myslím že aj tam sme trošku fotili, takže neskôr postnem fotky aj odtiaľ. 

Boli ste niekedy na Street Food Parku? Čo naňho hovoríte? 

No comments:

Post a Comment