1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : NÁŠ DEŇ ŽIEN

March 9, 2017

NÁŠ DEŇ ŽIEN


Ahojte! Ako ste strávili deň žien? Alebo pekne komunisticky povedané - MDŽ! Ja som si na tento deň nikdy veľmi nepotrpela, pretože ani môj otec ani moja mama ho nejak veľmi neoslavovali, myslím že ani v škole ani v práci to nikdy nikto veľmi neriešil. Tento rok to však vyšlo tak, že sme si náhodou práve na MDŽ zobrali voľno, pretože sme chceli zájsť do Nitry na výstavu nábytku (nábytok a bývanie). Čoskoro vyfasujeme Viktorkov byt a tak sa snažíme sa už dosť dlho riešiť všetko okolo toho. A bratislavský Moddom, ktorý sa tu konal pred pol rokom, nás teda poriadne sklamal. 

A keď už sme boli v Nitre, pozval ma Viktorko na obedo-večeru do nitrianskeho Wasabi na Sushi. Sedeli sme v takom uzavretom boxe, do ktorého sme sa museli vyzuť, obloženom vankúšikmi s tlmeným svetlom (preto všade vyzeráme ako keby sme mali žltačku), kde sa dalo sedieť aj v tureckom sede, aj sa vyvaliť - ako napríklad ja na predposlednej fotke v článku. 

Ak budete mať cestu do Nitry a chuť na sushi, určite si tam zájdite! Prípadne aj iné ázijské jedlá, ale pozor - cez týždeň majú v čase 14:00 - 17:00 len sushi, varia len pred a po týchto časoch, ako sme dnes zistili. 

Tu je inak krásne vidieť rozdiel medzi hladnou Petush a najedenou Petush. Prečo sa hladný sýty Viktorko tvári tak ako sa tvári na tejto fotke, to vám bohužiaľ už nevysvetlím :D 

SaveSaveSaveSave

1 comment: