1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : KLOTINK

March 5, 2017

KLOTINK


Ahojte! Už som niekedy spomínala, že milujem bodies? Alebo "bodička", ako sa to tuším nazýva najnovšie na Slovensku? Celkovo väčšinou veľmi rada nosím obtiahnuté veci a bodies mi prídu ideálne .. k sukniam, šortkám aj k nohaviciam. A na doma aj len tak samé o sebe, najradšej s podkolienkami - nerada som úplne bosá. 

Preto som sa pred nedávnom rozhodla zaobstarať si nové body aj podkolienky. Nebolo treba dlho rozmýšľať že odkiaľ, pretože už dávnejšie ma na instagrame zaujala značka Klotink. Je to pomerne nová (2015) streetwearová značka pochádzajúca zo Slovenska, ktorej oblečenie sa už šije výhradne len na Slovensku a v Čechách. Viac sa môžete dozvedieť na ich stránke

Klotink bol pre mňa jasná voľba, pretože chcem podporovať aj domácke značky o ktorých si myslím, že si to zaslúžia. A oni k nim jednoznačne patria. Aj napriek tomu, že môj štýl je veľmi rozmanitý, najradšej mám predsa len streetové veci, ktorých je v ich shope neúrekom. 

Mám k veciam jedinú výhradu a to, že zapínanie body ma trochu omíňa. Je totiž robené na štýl zapínania podprsenky (detail tu) a mňa osobne škriabe na vnútornej strane stehien. Možno to však súvisí aj s tým, že mám taký pofidérny zadok a všetko sa mi trochu vyťahuje hore - šortky, sukne, bodies. Viem že to možno znie divne, ale keď si napríklad Soňa oblečie moje high waisted šortky, padnú jej tak akurát a netrčí jej ani kúsok zadku. Zatiaľ čo keď si ich dám ja, trčí mi polovica zadku a trooooošku sa mi zarezávajú (camel toe alert!!). Okay, no .. toto možno už hraničí s too much information. 

Uzatvorila by som to tým, že treba skúsiť, ako vám veci padnú, vrátiť sa predsa dajú tak či tak do 14 dní od zakúpenia, takže za pokus nič nedáte. Doslovne. Určite si pozrite stránku Klotink a všetky ich produkty, tu sú ešte direct linky na moje body a podkolienky
No comments:

Post a Comment