1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : #INLOVEWITH FISHNETS

March 25, 2017

#INLOVEWITH FISHNETSV druhej časti #inlovewith som sa rozhodla povenovať sa móde (naposledy to bolo o fujifilm instax foťáku), konkrétne outfitom s fishnet pančuškami. Tento trend sa v poslednej dobe na Slovensku celkom rozmohol, ja som ho mala rada a nosila už pár rokov. Fishnety, spolu s vybíjanými opaskami patria k veciam, ktoré ma fascinovali už od malička a vždy som ich chcela vlastniť. Myslím, že prvý krát som s nimi prišla do kontaktu keď som mala 6 rokov v šatníku mojej tety v USA a už vtedy som si ich navliekala a neviem, či som si ich náhodou aj neodniesla so sebou naaspäť na Slovensko. Keď tak spätne rozmýšľam, asi som musela vyzerať fakt komicky. Asi tak ako keď som si obúvala mne príliš veľké topánky na podpätku, alebo nosila mamine šaty ktorých výstrih som mala asi tak po pupok .. 

Keď som však trochu dospela a zadovážila som si svoje prvé vlastné - a čierne, pretože iné sa mi prestali páčiť, začala som ich nosiť pod roztrahané rifle, alebo ku šatám, ktoré sa podobajú skôr na vrece zemiakov, ako na šaty. Držím sa totiž zásady, že príliš veľa sexi (alebo sexy? hmm .. podľa jazykovej poradne sú správne oba tvary. teraz mám ešte väčšiu dilemu ..) vecí tvorí veľmi "nesexi" celok. 

Najviac sa mi fishnety páčia v takom "grunge" štýle (ako sa dá vyčítať z fotiek ktoré som použila v inspo-boarde hore), alebo tak, ako ich mala na sebe moja platonická láska Effy Stonem zo seriálu Skins. 

Čo hovoríte vy na fishnet pančuchy? V poslednej dobe sa mi zdá, že sú taká celkom kontroverzná téma. Najmä po tom, čo som si čítala komentáre na Facebooku k článku od Refresheru k tomuto trendu, v ktorých sa neustále opakovalo, že ženy v nich vyzerajú ako prostitútky a je to nechutné a lacné .. 

Ja a fishnets .. 

A nedá mi to neukázať vám na záver aj už vyššie spomínanú Effy 1 comment:

  1. Tak je pravda ze trochu lacine vypadaji ale stejne je miluju at si vsichni trhnou :D

    ReplyDelete