1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : #INLOVEWITH INSTAX MINI

March 18, 2017

#INLOVEWITH INSTAX MINI


Ahojte! Rozhodla som sa, že na blogu spustím novú rubriku - in love with. Budem v nej predstavovať produkty, ktoré ma zaujali, alebo ktoré už dlhšiu dobu používam a prirástli mi k srdiečku. 

V prvom "in love with" by som vám rada predstavila môj foťáčik instax mini 8, alebo ako by ho nazvali v slovenských shopoch - digitálny fotoaparát na okamžité snímky. Už odmalička som túžila po foťáku ktorý rovno vytlačí fotku a tak som si ho na služobke pred približne rokom konečne kúpila. 


Priznám sa, že veľa som s ním nefotila, pretože keď som sa odsťahovala k priateľovi, foťáčik ostal u mojich rodičov. Minulú sobotu som si ho ale konečne vzala so sebou sem a rozhodla som sa ho brať so sebou častejšie. Inšpirovala ma k tomu Negin Mirsalehi svojím vlogom, kde ukazovala, ako si takéto fotky dáva do rámiku a má vlastne z každého výletu zachytenú minimálne jednu fotku. 

Keď som z Amazonu kupovala foťáčik, brala som k nemu rovno aj obal - taštičku a set doplnkov: rámiky na fotky, mini-fotoalbum, akési nálepky, rôzne filtre na objektív .. niečo z toho môžete vidiet na fotke nižšie, celý set nájdete na Amazone (link na spodu článku). 

Určite vám odporúčam do niečoho takéhoto investovať, ak radi fotíte a chcete trochu zmenu od klasických digitálnych fotiek. A takisto si myslím, že to môže byť pre niekoho skvelý darček! Čo vy na to? V ktorej farbe sa vám najviac páči? 
4 comments:

 1. Instax jsem si už chtěla taky dobu pořídit, ale pokaždý se nejdou boty nebo kabelka, který mi pak najednou přijdou důležitější :D Ale pokaždý když to u někoho vidim, řikám si joo musím mít. :D jestli mi to někdo ale nedá dárkem, zajímalo by mě, jestli někdy z tohoto bludného kruhu vyjdu :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, to veľmi dobre poznám. Ja som takto bojovala sama so sebou keď som kupovala vlogovací foťák, musela som sa držať s oblečením a šminkami na uzde tak tri mesiace a bolo to strašne ťažké :D

   Delete
 2. Vypadá to parádně, kamarádka ho měla teď ve Francii na horách a ty fotky byly skvělý :) Tak o něm možná taky popřemýšlím :)
  www.linheart.cz

  ReplyDelete
 3. Ja ho dostala k vanocum a miluju ho. Mam fialkovy a taky v setu s albem, obalem, paskem apod. Ale fotim s nim desne malo pac chci setrit ty naplne a rikam si bude lepsi prilezitost bude lepsi prilezitost a tak porad dokola :D

  ReplyDelete