1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : BUDOIR EYES | LOOK

March 28, 2017

BUDOIR EYES | LOOK


Ahojte! Dnes mám pre vás beauty post, v ktorom by som rada vyzdvihla najmä paletku "Budoir Eyes" od Too Faced, keďže fokus celého looku je na očiach. Napriek tomu, že väčšinou sa pri očiach uchyľujem ku klasickej linke a mascare, keď mám čas, rada sa pohrám aj s tieňmi. A keďže som bola na PNke, času som mala habadej. 
Nebudem vám klamať - mám jednu obľúbenú značku očných tieňov a to sa asi tak ľahko nezmení. Je ňou práve spomínaná značka Too Faced, od ktorej vlastním dve palety.

Too Faced - Natural Eyes a Budoir Eyes. A aj keď tú prvú mám ešte radšej, tentokrát som mala náladu na niečo trochu menej "natural" a vzala som do rúk budoár. V nej prevažujú fialové a ružové tóny, má však aj skvelú šedú aj čiernu, ako môžete vidieť na obázku nižšie. 

Obe palety vlastním už nejaký ten rok a stále mám pocit, že mi pár ďalších vydržia. Asi to bude tým, že sú skvelo pigmentované a preto z nich nie je vlastne možné veľa minúť, pokiaľ sa nemaľujete viackrát denne a veľmi výrazne. 

Pri tomto looku som použila nasledovné odtiene: In the buff, Satin Sheets a Lap Dance. A takisto French tickler ako očnú linku. 

Okrem toho som na oči naniesla moju obľúbenú vodeodolnú linku od Essence, ktorú musím vychváliť do nebies, pretože nikdy som ešte nemala lepšiu. Myslím, že ak niekedy budem robiť favorites video, príde na radu ako prvá. 

Na vyfarbenie obočia som použila odtieň Sexpresso z paletky Natural Eyes od Too Faced a na perách mám môj momentálny liquid lipstick číslo jedna, Exposed od Kylie Cosmetics! 

Čo hovoríte na tento look? 
No comments:

Post a Comment