1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : AKIKO SUSHI BAR

March 29, 2017

AKIKO SUSHI BARAhojte! Dnes sme mali dovolenku a preto sme si vybehli nie len na bedminton, ale aj na obed do Akiko Sushi v Podunajských Biskupiciach. O reštaurácii som už dávnejšie čítala v skupine "Whitelist bratislavských reštaurácií" na Facebooku a preto som ju chcela už nejaký ten čas navštíviť. 
Celkovo hodnotím návštevu pozitívne - milá obsluha, skvelé jedlo. Jediný mínus by som videla v tom, že pre vegetariánov nemajú veľký výber jedál a pre vegetariánov môjho typu ešte menej. Nemám totiž rada ani uhorky, ani hríby, preto som mala výber dosť obmedzený. Mrzelo ma najmä hlavné jedlo, pretože som mala celkom chuť na tofu, to však mali len s hríbovou omáčou a preto som radšej siahla po sushi s veľmi zaujímavou kombináciou - baby špenát, tofu a nakladaná reďkovka. Bolo výborné! 

Viktorko si dal kuracie stehno s curry a k tomu jasmínovú ryžu, ako môžete vidieť na fotke hore a okrem toho sme si dali ešte aj Miso polievku a zeleninové gyoza taštičky. 

Čo sa týka cenovej kategórie, určite sa nejedná o reštauráciu, do ktorej by som odporúčala chodiť keď šetríte. Bola totiž trochu drahšia, aký je taký priemer v kvalitných sushi reštauráciách (príklad: Miso polievka 0,2 l za takmer 4 Eurá). Ale za návštevu napr. na výročie, alebo narodeniny, určite stojí. 


chuťkovka bola pozornosť podniku - tofu so špargľou a tuniak


Parené zeleninové gyoza taštičky - dali sa objednať aj pečené, alebo vyprážané. Myslím, že nabudúce by som volila jednu z posledných dvoch variánt. 


Crispy chicken curry z kuracieho stehna


Vegetariánske sushi. Štyri kúsky som si priniesla domov a čakajú ma na večeru. 

A povedala som si, že vám ukážem aj čo som mala na sebe, aspoň takto > tričko z Forever21 
1 comment:

  1. Sushi jsem měla jen jednou a moc mi to nechutnalo, ale to mi bylo nějakých 13, tak si říkám, že bych to zkusila znovu, třeba se za ty 4 roky moje chuťový buňky nějak změnily :D
    Maris Novotná

    ReplyDelete