1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : VIKTORKOV NARODENINOVÝ VÝLET

February 1, 2017

VIKTORKOV NARODENINOVÝ VÝLET


Ahojte! 

Dnes som sa opäť rozhodla postnúť pár throwback fotiek z minuloročného leta. Konkrétne, z Viktorkovho narodeninového výletu. Keďže sme nemali v pláne žiadnu dovolenku, rozhodla som sa mu aspoň kúpiť nejaký pobyt pre dvoch mimo Bratislavy, aby sme na pár dní vypadli a oddýchli si. 

Bookla som nám tri dni v kaštieli v Mojmírovciach, kde sme si mohli trochu zašportovať, zahrať si mini golf, užiť si wellness a hrať biliard a bowling. Skvelé jedlo je samozrejmosť! 

Veľa sme tam nefotili, pretože práve počas nášho pobytu sa počasie zopsulo tak, že zrazu bolo 15 stupňov a celý deň pršalo. Preto sme sa zdržiavali najmä na izbe alebo vo wellnesse. Než sme však cestovali naspäť domov sme sa rozhodli zájsť aj do Bojníc, na zámok a do zoo. Tam sme fotili trochu viac. Hlavne som sa snažila Viktorka naučiť fotiť outfit posty, preto bola väčšina fotiek práve na ten štýl. 

Kým sa spustil vietor a dážď, mali sme možnosť zahrať si jedno kolo minigolfu a spraviť pár fotiek. Hlavne sme však točili, pretože sme chceli spraviť náš prvý blog. 
Krásny Bojnický zámok 


Ružová cukrová vata a ružové plameniakyDrdoly, drdoly, drdoly .. DetailyA to najlepšie patrí na koniec .. moja "čarovná" tvárička. Väčšinou sa takto síce netvárim práve keď jem, ale pamätám sa, že smerom ktorým sa pozerám sa diali akési pofidérnosti .. LOL #petrikinašťastnátvár


Dúfam, že sa vám fotky páčili. 

S láskou, Petush .. Nasklee!
No comments:

Post a Comment