1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : NAŠA PRVÁ LYŽOVAČKA

February 6, 2017

NAŠA PRVÁ LYŽOVAČKA


Dnes som sa rozhodla zdieľať s vami fotky z našej prvej spoločnej lyžovačky. Bola to moja prvá lyžovačka za posledných asi 7 rokov a moja úplne prvá bez našich. V 16tich som tuším bola posledný krát na lyžiach, so Sonkou a rodičmi a odvtedy som sa vzdala všetkých športových aktivít a venovala som sa skôr chodeniu von a do klubov. 

Myslím, že som si na lyžovanie ani nespomenula, kým sme sa s Viktorkom nedali dokopy a nezačal o tom hovoriť. Samozrejme, najprv som sa k tomu stavala odmietavo, ako ku všetkému v čom si neverím (jedna z mojich zlých vlastností, na ktorých som si predsavzala pracovať), ale po nejakej dobe som si povedala, že by to vlastne vôbec nemusel byť taký zlý nápad. 

Tak som teda poprosila mojich rodičov, či by nám nemohli na Vianoce kúpiť pobyt na Chopku a ten sme nakoniec aj dostali. Za čo im samozrejme strašne ďakujem! 

Vôbec som si nevedela predstaviť, aký to bude pocit, stáť znovu na lyžiach .. akonáhle som si ich však obula a spustila som sa dole kopcom, ani sa mi nezdalo, že to bolo tak dlho, čo som nelyžovala. 

Nakoniec sme lyžovali každý deň. Viac však uvidíte v našom prvom weekly vlogu na Youtube 2PlusYou. 

A čo vy? Radi sa lyžujete/snowboardujete? Aké strediská by ste nám odporučili? 
No comments:

Post a Comment