1 Nasklee | Móda, Beauty a Lifestyle : FEBRUÁROVÝ BEAUTY WISHLIST

February 19, 2017

FEBRUÁROVÝ BEAUTY WISHLIST


Toto vlastne nie je úplne februárový wishlist, je to skôr môj vianočný wishlist. Áno, čítate správne .. vianočný. Zostavila som ho ešte začiatkom decembra, keď som si myslela, že blog launchnem v približne tej dobe. Sú tri mesiace neskôr a moje vianočné priania sú viac-menej ešte stále aktuálne.  Preto som len zmenila popis na obrázku na "February Wishlist". 

Všetky produkty sú zo Zoevy, z ktorej mám odskúšané zatiaľ štetce a eyeshadow primery. S jedným aj druhým som zatiaľ bola nadmieru spokojná a preto by som si od nich priala ešte viac produktov. Len tak by the way, toto nie je platený reklamný post, ale môj skutočný wishlist, ktorý som sa snažila Viktorkovi nenápadne podsunúť pred Vianocami. 

A teraz trochu ku každému produktu zvlášť: Eyeshadow fixy som kedysi kúpila jeden mne a jeden Sonke, s tým že ja som mala ten matný a ona ten na trblietavé očné tiene. Doteraz to boli najlepšie fixéry očných tieňov (resp. celkovo očného makeupu), aké sme mali. A keďže sa mi môj minul, nepohrdla by som ním znovu. 

Čo sa týka highlighterov, ešte stále hľadám také, s ktorými by som bola 100% spokojná a keďže jeden celkom vyhovujúci už mám v pudrovej forme, chcela by som vyskúšať aj nejaké gelové. Z týchto sa mi páčia všetky tri pigmentácie a preto by som ich veľmi rada mala v mojom makeup bag. 

K štetcom poviem jediné - Zoeva štetce patria k tým najlepším, aké poznám. Tieto som na Vianoce dostala (od Viktorka) a som s nimi nadmieru spokojná. Je to už moja tretia sada štetcov od Zoevy a ak mám byť úprimná, vôbec ma neláka skúšať nejaké nové, keď tieto poznám a som s nimi super spokojná. 

No a tým som sa už dostala takmer nakoniec. Zrkadlo mi príde i-de-ál-ne! V takom vám podľa mňa proste nič neunikne a vidíte si snáď aj dozadu hlavy! 

A čo sa týka očných tieňov, moje vysnené, ktoré si momentálne najviac prajem, sú síce od Kylie Cosmetics, tieto som však ale brala ako slušnú alternatívu. Veľká paletka ma oslovila snáď všetkými farbami. Viem si predstaviť, že sa ňou dajú vytvoriť všetky možné looky - od každodenného jednoduchého až po nočný look na nejaký ples .. alebo do klubu. Haha, ani neviem ako ma napadol ples, ale dobre. 

A k trojpaletke .. ani neviem čo by som dodala. Je to taký upgrade tej veľkej paletky s ešte väčším výberom a ani sa neviem rozhodnúť, ktorý z tieňov sa mi páči najviac. Bože, chcem ich proste všetky!!! 

Čo vy na to? Ktorý produkt z tohto wishlistu vás najviac oslovil? Linky na obchod s jednotlivými produktmi nájdete keď po rozkliknutí celého článku.No comments:

Post a Comment